Jak koučuji

„Vše se trochu změní, sotva to vyslovíme nahlas.“

Herman Hesse

Prošla jsem intenzivními výcvikem v systemickém koučování, které vychází z předpokladu, že klíč k řešení našich trápení, otázek či nekomfortní životní situace se nachází v nás.

 

Koučováním je možné dostat se pod vnější slupku osobnosti. Často se stane, že o vlastní síle nevíme, neuvědomujeme si ji, nejsou nám jasná naše skutečná přání, potřeby a touhy duše, která se může zdát chycená či uvězněná.

 

Společně se je můžeme pokusit najít či znovu objevit.

Koučovací rozhovor vedu nedirektivním způsobem tak, abych podpořila váš potenciál, tvořivost a samostatnost k dosažení cíle, o který usilujete. To vše s využitím vašich vnitřních zdrojů i zdrojů z vašeho okolí.

Při společné práci respektuji vaše tempo i vidění světa. Tak se změna dostaví ve chvíli, kdy ji budete otevřeni a ochotni přijmout.

 

Součástí mé práce je diskrétnost. Jako členka EMCC Czech Republic se řídím etickým kodexem EMCC.

 

Poté, co mne zkontaktujete – buď emailem nebo telefonem, se sejdeme, abychom se poznali a zjistili, zda chceme společně pracovat. 

Lze se domluvit na úzce a konkrétně cílené zakázce dlouhodobější spolupráci. Možnosti setkávání jsou v týdenní čtyřtýdenní frekvenci dle dohody. 

 

Aby naše spolupráce byla efektivní a sloužila vašim potřebám, využívám pomoci supervizí odborných koučů. 

Inteligence duše je velká a platí, že pokud uděláte změnu v jedné oblasti života, ovlivní to i ty ostatní.